سفارش تولید محتوا

تولید محتوا یکی از مسائلی است که پس از راه اندازی یک وب سایت، دغدغه بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها است. داشتن یک وب سایت پربازدید، اتفاقی نیست و نیازمند دانش سئو می باشد. نمی توان انتظار داشت وب سایت را راه اندازی کنیم و به خودی خود آن وب سایت بازدید زیادی داشته باشد. برای یک سایت پربازدید باید عوامل زیادی را در نظر گرفت. یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در سئو، سفارش تولید محتوا می باشد. به بیانی دیگر امروزه سئو را نمی توان بدون تولید محتوا تصور کرد.

تولید محتوا چیست ؟ این سوالی است که ممکن است برای افرادی که با کسب و کار در فضای اینترنت آشنایی کافی ندارند به وجود بیاید. بسیاری از افرادی که دست به طراحی وب سایت می زنند، با تصور آنکه با راه اندازی یک وبسایت از ماه آینده بخش بزرگی از بازار را خواهند گرفت شروع به کار می کنند و پس از مدتی متوجه می شوند که اینطور نیست و بازدید از وبسایتشان بسیار کمتر از آنچه در بدترین شرایط تصور می کردند می باشد.

اما چرا این اتفاق می افتد که وبسایت بازدید کمی دارد ؟

کمپانی گوگل به عنوان مهمترین شرکت در حوزه خدمات جست و جو دارای الگوریتم های پیچیده ای است و اگر ما امروز سایتی را راه اندازی کنیم ، هفته ی آینده آن سایت را در صدر نتایج جستجوی خود نشان نمی دهد. یکی از مهم ترین دلیل هایی که موتورهای جستجو و از جمله گوگل در سایت شما به دنبال آن می گردند، به روز رسانی مطالب و محتوای سایت و تولید محتوای دست اول سایت می باشد ، سفارش محتوا سایت خود را به ما بسپارید و شاهد ارتقاء سئو سایت خود شوید.

موتورهای جستجو و به طور خاص موتور جستجوی گوگل روز به روز هوشمندتر از گذشته عمل می‌کنند و در هنگام رتبه‌بندی با دقت بیشتری سایت‌هایی با محتوای با کیفیت را بالاتر از سایر سایت‌ها رتبه‌بندی می‌نمایند.

در نتیجه برای دستیابی به جایگاه بهتر و بالاتر در سئو و بهینه سازی سایت، تولید محتوای با کیفیت ، فنی و مطابق با اصول سئو در موتورهای جستجو می باشد..

درک موتور جستجو از محتوا

موتور جستجو یک نرم‌افزار است و آنچه از محتوا درک می‌کند با آنچه یک کاربر مشاهده می‌کند فرق دارد. موتور جستجو ممکن است درکی سطحی از معنی کلمه‌ها داشته باشد ولی توانایی درک ارزش، حس، مفهوم و موضوع واقعی نوشته را نمی‌تواند درک کند. (ولی روز به روز موتور های جست و جو در حال هوشمند شدن هستند.)

در عوض موتور جستجو می‌تواند حجم کدهای نوشته را محاسبه کند، می‌تواند استفاده از قوانین نگارشی، ساختار فنی محتوا نوشته شده ، استفاده از تصاویر مرتبط با محتوا ، مطالب تکراری ، غلط های تایپی، وجود منابع و پیوندها به مطالب مرتبط ، و بسیاری نکات فنی دیگر را متوجه شود.
در حقیقت موتور جستجو متن را بر اساس درکی که از نوشته پیدا کند رتبه‌بندی می‌کند. بنابراین تولید محتوایی که هم از دید مخاطب با کیفیت و قابل استفاده باشد و هم از دید موتور جستجو با کیفیت به نظر برسد هدفی است که باید برای این مهم تلاش نمود تا در صدر نتیجه های جست و جو قرار گیرید .

نقش کیفیت طراحی سایت در کیفیت محتوا سایت

همان گونه که در بالا عرض کردیم درک موتور جستجو از محتوا با درک یک انسان تفاوت دارد و موتور جست و جو دقیقا این مساله را درک نمی کند. بسیاری از آنچه برای یک نرم‌افزار قابل بررسی و تحلیل است، به طراحی سایت مرتبط است.
اگر در مراحل طراحی سایت، پیش‌بینی سئو به انجام نشده باشد و ساختار تولید کدهای لازم برای نمایش محتوا مطابق با اصول استاندارد سئو سایت نباشد، اثربخشی محتوا در بهینه‌سازی سایت نیز کم می شود.

جهت سفارش تولید محتوا سایت فرم زیر را پر نمایید :