خدمات شبکه ، پشتیبانی شبکه در مشهد

خدمات شبکه های کامپیوتری – خدمات پیشرفته ارتباطی  ، پشتیبانی شبکه در مشهد

خدمات شبکه های کامپیوتری یکی از انواع خدماتی است که برای پشتیبانی شبکه توسط شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه انجام می شود تا باعث استمرار در دسترسی کاربران شود. انواع خدمات شبکه های کامپیوتری به صورت آنلاین ، غیر حضوری و از راه دور و یا به صورت سیار پشتیبانی شبکه در مشهد انجام می شود . گروه بک آپ وب انواع خدمات شبکه کامپیوتر را در مشهد به مشتریان خود ارائه می دهد. این خدمات عبارتند از : خدمات کامپیوتر آنلاین ، پشتیبانی شبکه در مشهد ، خدمات کامپیوتری از راه دور با بهترین کیفیت انجام می دهد.

خدمات شبکه کامپیوتری عبارتند از :

خدمات پسیو شبکه، خدمات اکتیو شبکه به صورت تخصصی و با استفاده از نیروهای متخصص صورت می پذیرد. بنا به درخواست مشتری انواع خدمات شبکه کامپیوتر حضوری و غیر حضوری انجام می شود. در هر کدام از روش های خدمات کامپیوتری در محل و از راه دور کار پشتیبانی توسط نیروهای ماهر و با تجربه انجام می شود. برای استعلام قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید.

خدمات شبکه چیست؟

به مجموعه فعالیت ها و خدماتی که منجر به نصب و راه اندازی، استفاده و بهره برداری، رفع عیب و مدیریت زیرساخت فناوری اطلاعت و شبکه ی یک مجموعه میگردد ، خدمات شبکه اطلاق میشود. امروزه شبکه های کامپیوتری در تمامی حوزه های مربوط به کسب و کار و سازمان های خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار میگیرند به همین دلیل استفاده از خدمات شبکه و کامپیوتر، در سازمانها و نهاد های فوق ناگزیر میباشد و یکی از مهمترین نیاز های کسب و کارهای امروزی به حساب می آید. لذا در صورت نیاز به دریافت مشاوره شبکه ، راه اندازی شبکه های اکتیو و پسیو ، خدمات امنیت شبکه، پشتیبانی و نگهداری شبکه ، رفع عیب و ایرادات شبکه و به طور کلی نیاز به خدمات شبکه ، استفاده از شرکت و تیمی که تخصص و تجربه ی کافی در این زمینه را داشته باشد ملزم و حیاتی است.

اصطلاح خدمات شبکه چیست؟

این اصطلاح برای طیف وسیعی از نرم افزارها و سخت ها افزارها استفاده می شود که در قالب یک شبکه به هم متصل شده اند و نیاز به خدماتی برای پشتیبانی و نگهداری دارند. این منابع در یک شبکه توزیع شده اند و توسط یک گروه مرکزی مدیریت می شوند. در حقیقت یک شبکه رایانه ای زمانی ایجاد می شود که چند کامپیوتر به یکدیگر و یا به یک سرور مرکزی متصل شده باشند. رایانه ها در قالب یک شبکه می توانند به فایل ها، پرونده ها، برنامه های کاربردی و سخت افزارها دسترسی داشته باشند. یک شبکه مزیت های بسیاری را برای مجموعه دارد که می توان به کنترل کیفیت، امنیت بالاتر و سرعت دسترسی اشاره کرد. برای پشتیبانی و نگهداری این شبکه ها نیاز به افراد متخصص است. از این رو می توان با استخدام یک فرد و یا استفاده از خدمت های تخصصی شرکت های شبکه در مشهد برای نگهداری و پشتیبانی شبکه بهره برد. همچنین می توان از پتانسیل این شرکت ها برای طراحی و اجرای شبکه نیز بهره برد.

خدمات نصب و راه اندازی

از جمله خدماتی که مجموعه بک آپ وب به مشتریان خود می دهد، نصب و راه اندازی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری است. اگر به فکر راه اندازی یک شبکه کامپیوتری در محیط کاری خود هستید می توانید از خدمات شرکت ما بهره ببرید. ما در مجموعه بک آپ وب می توانیم یک شبکه به روز با قابلیت های جدید برای شما پیاده سازی کنیم. نصب و اجرای اکتیو شبکه مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام می شود. همچنین در صورت نیاز به گسترش شبکه خود می توانید از خدمات ما بهره ببرید. ما در زمینه طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری شرکت های بزرگ و کوچک تخصص داریم. در صورت نیاز به خدمات نصب و راه اندازی شبکه می توانید روی سرویس های ویژه ما در شهر مشهد حساب کنید.

مدیریت و پشتیبانی شبکه

اگر برای مدیریت و نگهداری و پشتیبانی شبکه خود به یک مجموعه برون سپاری معتبر نیاز دارید، می توانید روی خدمات تخصصی شبکه در مشهد  (بک آپ وب )حساب کنید. شرکت ما با سابقه طولانی در عرصه مدیریت شبکه های کامپیوتری و پشتیبانی و نگهداری آنلاین و از راه دور توانسته است نیاز بسیاری از شرکت ها را برطرف کند. بخشی دیگر از مجموعه فعالیت های ما در زمینه خدمات پشتیبانی شبکه در مشهد : پشتیبانی سیسکو شامل (روتر ، سوئیچ و فایروال) پشتیبانی شبکه مبتنی بر مایکروسافت (ویندوز سرور ها) مشاوره شبکه, طراحی و پیاده سازی تجهیزات Passive و Active راه اندازی شبکه ، مدیریت و پشتیبانی شبکه نصب شبکه، راه اندازی و نگهداری شبکه LAN,WAN بازدید و بررسی عملکرد کلی شبکه و ارائه گزارش و مستندسازی شبکه ویروس یابی و نصب آنتی ویروس متمرکز همراه با گزارشات مدیریتی نصب و راه اندازی شبکه بی سیم وایرلس – از شبکه های داخلی تا چندین کیلومتر عیب یابی شبکه و Network Troubleshooting

جهت درخواست خدمات شبکه ، پشتیبانی شبکه و یا مشاوره لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید.

[/av_textblock] [/av_one_full]