پشتیبانی سایت مشهد

پشتیبانی سایت به مجموعه اقداماتی گفته می شود  که توسط مدیر سایت و یا پشتیبانی وب سایت جهت بقای و حفظ وب سایت صورت میگرد ، که پشتیبانی وب سایت ها به سه  دسته تقسیم می شود .

۱- پشتیبانی فنی سایت

۲- پشتیبانی محتوایی سایت

۳-پشتیبانی سئو 

-تمامی مسائل فنی سایت اعم از  : رفع مشکلات وب سایت ، بروزسانی فنی و امنیتی وب سایت ، بک آپ گرفتن از سایت در بازه های زمانی در دسته پشتیبانی فنی سایت قرار می گیرند

– تمامی مسائل محتوایی سایت مثل : ایجاد مطالب و مقالات جدید ، بروز رسانی مطالب قبلی و…. نیز در دسته پشتیبانی محتوایی سایت قرار میگرند.

-به تمامی اعمالی که با استفاده از تکنیک های سئو برای رتبه و حفظ جایگاه  سایت انجام می شود پشتیبانی سئو سایت گفته می شود.

پشتیبانی سایت خود ،پشتیبانی محتوایی سایت و پشتیبانی بهینه سازی سایت و نگه داشتن سایت در صفجه اول گوگل را به بک آپ وب بسپارید و خیال خود را از مشکلات احتمالی که قرار است برای وب سایتتان پیش بیاید راحت کنید.

پشتیبانی سایت شامل عملکرد صحیح سایت هست و شامل امکانت جدید وب سایت نمی شود ، این به آن معنی هست که ما تضمین میکنیم وب سایت تا زمانی که در پشتیبانی تیم بک آپ وب قرار دارد هیچ مشکلی بوجود نیاید و در صورت بوجود آمدن آن به صورت رایگان به رفع آن میپردازیم  اما  اگر نیاز به امکانات جدید در وب سایت بودید بعد از اعمال فاکتور و پرداخت هزینه آن انجام می شود.

تمامی وب سایت هایی که با فریم ورک های php نوشته شده است و یا از طریق cms پیاده سازی شده اند  را پشتیبانی میکنیم.

تمام پشتیبانی سایت در مشهد و یا سایر شهرها بطور صددرصد حرفه ای

– پشتیبانی فنی سایت

– پشتیبانی محتوایی سایت

-پشتیبانی سئو

انجام می شود .

قیمت پشتیبانی سایت بر اساس نیازهای کاربر و نوع وب سایت (اعم از فروشگاهی ، شرکتی ، شخصی ) متفاوت است .

در صورتی نیاز درخواست خود را به ایمیل

info@backupweb.ir

backupweb.ir@gmail.com

ارسال نمایید و یا فرم زیر را تکمیل نمایید.